Nowe twarze w agencji Social Leaders

Do działu Client Service dołączyły dwie nowe Creative Project Managerki. Marta Krawczyk i Klaudia Miłoszewska będą odpowiedzialne za obsługę nowych i obecnych klientów agencji oraz tworzenie konceptów kreatywnych.

Marta Krawczyk z branżą digitalową związana jest od ponad 2 lat. Wcześniej pracowała w agencji Magnes jako Team Leader działu kreatywnego, przejmując także obowiązki managerskie. Prowadziła komunikację dla marek motoryzacyjnych i farmaceutycznych. Z wykształcenia rusycystka, absolwentka kierunku lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Marta będzie odpowiedzialna za obsługę klientów z branży farmaceutycznej i beauty.

Klaudia Miłoszewska posiada bogate doświadczenie, które wcześniej zdobywała w agencji WebTalk jako moderator oraz Account Executive/Copywriter w SYZYGY. Pracowała dla międzynarodowych klientów, m.in. dla Whirlpool. Prywatnie jest kulturoznawczynią, felietonistką i aktywistką. W branży szczególnie interesuje ją kreacja słowna zorientowana wokół kampanii dotyczących kobiet i rozwoju społeczeństwa. W Social Leaders zajmie się tworzeniem treści i haseł reklamowych, a także będzie odpowiedzialna za wsparcie bieżącej obsługi klientów agencji.

– Marta i Klaudia to kreatywne digitalowe specjalistki, które mogą pochwalić się bogatym portfolio i osiągnięciami w branży. Są wzmocnieniem dla zespołu agencji, w której łączymy innowacyjne rozwiązania komunikacyjne z myśleniem koncepcyjnym i strategicznym, popartym głęboką analizą zachowań konsumenckich w Internecie. W planach mamy dalszy rozwój zespołu Client Service. – mówi Jacek Jackowski, Account Director i założyciel Social Leaders.

Marta Krawczyk i Klaudia Miłoszewska dołączyły do zespołu Client Service, za który odpowiada Jacek Jackowski, Account Director.

Urszula Kopeć

PR Asisstant

Udostępnij

Polecane posty

6 przykazań mądrego Social Media Managera

Potknięcie komunikacyjne, wadliwy produkt, złośliwy klient – potencjalnie każda z tych rzeczy może wywołać social mediowy kryzys. Jeśli dodatkowo screen negatywnego komentarza, pozostawionego bez reakcji

czytaj wpis

Nowe twarze w agencji Social Leaders

Do działu Client Service dołączyły dwie nowe Creative Project Managerki. Marta Krawczyk i Klaudia Miłoszewska będą odpowiedzialne za obsługę nowych i obecnych klientów agencji oraz

czytaj wpis