NASZ TEAM

Jacek Jackowski

Account Director / Founder
Account Director i założyciel Social Leaders. Od 7 lat prowadzi swój team niczym Napoleon do celu. Dumny posiadacz dwóch tytułów magistra na kierunku Zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim i SGH. Po godzinach organizuje Juwenalia Warszawskie i oddaje się kulinarnym wojażom. Wytrawny znawca win bąbelkowych z Hiszpanii.

Marta Krawczyk

Creative Project Manager
W branży social media od 5 lat. Pracowała jako team leader działu kreatywnego, przejmując także obowiązki managerskie. Prowadziła komunikację dla marek motoryzacyjnych i farmaceutycznych. Z wykształcenia rusycystka, po godzinach fanka portali społecznościowych. Zakochana w podróżach, teatrze, literaturze faktu i DIY.

Elżbieta Grzelczak-Spychalska

Art Director
Absolwentka ASP w Warszawie, która posiada doświadczenie w środowisku agencji marketingowych. W Social Leaders zajmuje się projektowaniem graficznym na potrzeby kampanii ATL/BTL, animacją, ilustracją oraz kreatywnym montażem. W wolnych chwilach tworzy ładne rzeczy DIY, prowadzi profil ilustracyjny na IG i odkrywa nowe wegańskie smaki.

Barbara Kopczyńska

Social Media Manager
Barbara to absolwentka lingwistyki stosowanej, biegle posługująca się językiem angielskim i niemieckim. Swoje pierwsze doświadczenie w social media zdobyła na stażu w agencji marketingu internetowego w Brukseli, gdzie odpowiadała za media społecznościowe projektu Komisji Europejskiej. Po godzinach podgląda co robią youtuberzy i amatorsko tworzy własne video.

Zofia Szymańska

Junior Graphic Designer
Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W agencji Social Leaders od roku. Ilustratorka. W swojej pracy najbardziej lubi tworzyć storyboardy i odkrywać nowe sposoby na wplecenie rysunkowego warsztatu do grafiki wektorowej i projektowej. Ma słabość do szkicowania, Włoch i tworzenia kreatywnego contentu na Instagramie (@sophewa).

SZUKASZ PRELEGENTA?

Organizujesz konferencję, seminarium, warsztaty, wykład, szkolenie lub inne wydarzenie biznesowe i chciałbyś zaprosić do wystąpienia naszego eksperta? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Na pokładzie mamy grono najlepszych specjalistów, którzy chętnie dzielą się zdobytą wiedzą i doświadczeniem, a na swoim koncie mają wystąpienia, m.in. podczas wydarzeń globalnych, konferencji marketingowych, konferencji badawczych, konferencji biznesowych, konferencji PR-owych, konferencji technologicznych, eventów dla digital influencerów, lokalnych wydarzeń cyklicznych, wydarzeń dla startupów, spotkań dla studentów i wielu innych wydarzeń.

Prześlij nam podstawowe informacje o organizowanym przez Ciebie wydarzeniu:

  • wstępną tematykę wystąpienia
  • zarys programu
  • listę prelegentów
  • termin i miejsce
  • czas wystąpienia
  • profil uczestników
  • nazwę organizatora
  • plan planowanej promocji wydarzenia i listę patronów medialnych

W odpowiedzi skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie i uzgodnimy szczegóły współpracy.